Twente-AZ Alkmaar İddaa Tahminleri

Bir tarafta geçtiğimiz hafta Ajax'ı yenen Twente, diğer tarafta geçtiğimiz hafta Feyenoord'a 4-0 kaybeden AZ Alkmaar. Keyifli bir maç olacak.

Twente-AZ Alkmaar İddaa Tahminleri

Twente'yi bu sezon 2 bölümde ele alabiliriz. Ziyech öncesi ve Ziyech sonrası... Faslı oyuncunun bu takıma bireysel katkısı çok fazlaydı ama O'nun ayrılığı sonrası Twente hakim futbol felsefesinden uzaklaşarak biraz da Diego Simeone'nin felsefesine dönüş yaptı ve geçtiğimiz sezon yaşadığı sıkıntılardan şuanda bir hayli uzakta. Geçtiğimiz hafta da dişe diş oynadığı Ajax maçını kazandılar. Bu onlar için önemli bir mihenk taşı olacaktır. Bu haftadan itibaren özgüvenlerinde de daha fazla artış olacaktır.

Konuk AZ Alkmaar Zenith zaferinden sonra ligde Feyenoord'a çok kötü çarpıldı. Teknik adam Van der Brom'un taktik hatası onlara 4-0'lık hezimeti getirdi. Bu onlar için oldukça kötü oldu zira Avrupa Ligi'nde son düzlükte atağa kalkmışlar ve son 2 maçlarını kazanarak gruptan çıkma başarısı göstermişlerdi. Ligde de iyi bir performans yakalamışlar ve işleri yoluna koymuşlardı.

Ben gollü bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Hatta Enes'in bu haftayı boş geçmeyeceğini de tahmin ediyorum. İki takımda da golcü oyuncular ve skora direk etki edecek isimler mevcut. Kosovalı Celina'nın geçtiğimiz hafta biraz kendine geldiğini gördük. Mokotjo, Bijen ve van der Lely' de oldukça formdalar. Bu oyunculara diğer oyuncularda biraz katkı veririlerse Twente bu akşam mutlu sona ulaşacaktır.Tahmin: 2,5 gol üstü biter
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR