Wigan Athletic-Derby County İddaa Tahminleri

Evinde 3 maçtır galibiyet alamayan Wigan Athletic son 4 maçını kazanmış olan Derby County karşısında şanssızlığını kırabilecek mi?

Wigan Athletic-Derby County İddaa Tahminleri

Wigan Athletic geçen hafta Huddersfield deplasmanında 3 puan alarak ufak da olsa sürpriz yaptı, evinde üç maçtır kazanamasalar da bu üç maçın ikisini Brighton ve Reading gibi takımlarla oynadıklarını belirtmek faydalı olacaktır. Bu sezon evlerinde oynadıkları maçlarda 2 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet aldılar, 6 gol atıp 7 gol yediler. Tam 5 maçta ilk yarılar berabere tamamlandı, 5 maç 2.5 gol alt biterken hiçbir maçta 3.5 gol barajı aşılmadı.

Derby County ise 4 maçlık bir galibiyet serisi yakaladı. Her ne kadar son 3 maçları Wolverhampton ve Rotherham gibi zayıf takımlar ve Norwich gibi çok kötü durumda olan bir takımla olsa da bu ligde maç kazanmak elbette kolay değil. Bu sezon deplasmanlarda 3 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet alırken 8 gol atıp 8 gol yiyen takımın 5 maçında karşılıklı gol atılmadı. 7 maç 2.5 gol altı şekilde sonuçlandı.

Wigan son zamanlarda toparlanma emareleri gösteriyor ve orta sıralara yükselebilirler. Bu maçta taraf seçmek biraz zor olacak, 2.5 gol alt bahsini öncelikli olarak öneriyorum. Wigan Athletic yenilmez de bir diğer seçenek.Tahmin: 2.5 gol alt
KAZANDI !
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız