Willem II-Heerenveen İddaa Tahminleri

Son 4 maçında kaybetmeyen Willem bugün Koning Stadion'da taraftarının da gücünü arkasına alarak kazanmak istiyor.

Willem II-Heerenveen İddaa Tahminleri

Son 4 maçından 3 beraberlik 1 galibiyet elde eden Willem bu sonuçlarla kendi öz futboluna dönüşün meyvelerini yemiş oldu. Teknik adam van de Looi, geç kaldığı hamleyi nihayet yaptı ve Falkenburg'u son haftalarda asıl adam rolüne tekrar döndürdü. Ülkemizde klasikleşen ve bir yapı taşı halini alan ''haddini bilerek'' oynama felsefesine dönüşün asıl getirisi Ajax maçıydı ama Willem teknik kurmayı bunu bir başlangıç gibi görmedi. Hücum futbolunu tercih ettiler ama ellerindeki Andrade ve Ogbechi'yi kullanmadılar. Haliyle oyun sistemi-oyuncu ilişkisi kuramı oturmadı ve uzun bir süre galibiyete hasret kaldılar.

Konuk ekip hafta arasında KNVB mçaında amatör rakibine neredeyse eleniyordu. Jurgen Streppel bu durumu maç sonunda kötü değildik maalesef sahada hiç yoktuk tarzında bir açıklamayla özetlemiş oldu. Oysa sezonun sürprizini yapacak takım olarak bu sezon Heerenveen'i görüyorduk. Frizyalılar lige yaptıkları müthiş başlangıcı son haftalarda yaşadıkları düşüşle gölgelediler. Ligde son 2 maçını kazanan Heerenveen'in futbolu pek tat vermemeye başladı. Umarım düşüş skorlara yansımaz. Zira son 2 hafta da oynanan futbol ve alınan sonuş kendi lehlerine ters orantılı oldu ama bu her zaman geçerli olmayabilir.

Ev sahibinde Sol son haftalarda oldukça formda. Falkenburg'da artık asıl adam oldu. Ogbeche ve Anrade'de kendilerine bu rolden pay biçerlerse bugün gülen taraf Willem olabilir. Konuk ekipte ise Sam Larsson'un bir isyanı söz konusu. Son haftalarda bireysel anlamda fazlasıyla yıldızlaşmaya başladı. Arkadaşlarının da bu isyana katılmaları şart. Yoksa bu akşam işleri zor olur.Tahmin: Kg var
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR