Wolfsburg-Hertha Berlin İddaa Tahminleri

Bundesliga 13. hafta mücadelesinde Wolfsburg sahasında Hertha Berlin’i konuk ediyor. Ev sahibinin puana şiddetle ihtiyacı var.

Wolfsburg-Hertha Berlin İddaa Tahminleri

Bundesliga 13. hafta mücadelesinde Wolfsburg sahasında Hertha Berlin’i konuk ediyor.

Wolfsburg deplasmanda Freiburg’u yenince acaba dedik ama sonraki 2 hafta gördük ki onların yapabilecekleri de sınırlı. Bu sene şansları hem formsuz hem de başarısız takım çokluğu. Bu nedenle küme düşme tehlikesi yaşayacak olsalar da paçayı kurtaracaklarını düşünüyorum. Ancak kendilerinden yukarda yer alan ekipler karşısında ortaya koydukları oyun ve aldıkları sonuçlara bakarsak bu maç için kendileri adına ümitli olmak zor. Sahalarında 6 maçta 2 beraberlik 4 mağlubiyet aldılar. 2 gol attılar ve 9 gol yediler.

Hertha Berlin sahasındaki bütün maçları kazanmayı başarmış tek takım. Ligin zirvesini zorluyorlar ve şu ana kadar ortaya koydukları performansı sürdürebilirlerse zirve yarışından kolay kolay kopmayacaklar. Deplasman performansları tek olumsuz yanları ancak deplasmanda Ingolstadt dışındaki rakiplerinin Wolfsburg’tan daha güçlü olduğunu belirtelim, nitekim Ingolstadt’ı yenmişlerdi. Deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyetleri var. 6 gol atıp 8 gol yediler.

İddaa 1.85 ile Wolfsburg’u favori gösterse de Hertha Berlin’e verilen 1.52 yenilmez oranını yüksek ihtimalli görüyorum.Tahmin: HERTHA BERLİN YENİLMEZ
KAZANDI !
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR