Zwolle-Willem II İddaa Tahminleri

4 maçtır kazanamayan Zwolle, son 4 maçında sadece 1 kez galip gelebilen Willem'i konuk edecek.

Zwolle-Willem II İddaa Tahminleri

Edvin van de Looi, Groningen'de ki felsefesini Willem'e de monte etmek istiyor ama eldeki oyuncu kadrosu maalesef buna uygun değil. Willem için en iyi seçenek ülkemizde de geçerli olan haddini bilerek oynamak felsefesidir. Bunu uyguladıkları Ajax maçından 3 puan aldılar. Keza Groningen karşısında da aynı futbol felsefesi ile 3 puanı aldılar. Her nedense teknik adam van de Looi elindeki Andrade ve Ogbeche'yi de bu felsefeye monte etmek istemiyor. Aslında bu iki oyuncuyu kazanması durumunda takımı da şuanki konumundan farklı bir yerde olacaktır.

Ev sahibi Zwolle ile ise geçtiğimiz hafta çok büyük hayal kırıklığı oldu. Vitesse maçında resmen sirkülase oldular ve sahadan 4-0 mağlup ayrıldılar. Ve Ron Jans'ta yavaş yavaş tartışılmaya başlandı. Bu akşam da IJsseldelta tribünlerinden zaman zaman uğultular yükselebilir. 4 maçtır kazanamıyorlar ve son yıllarda böyle bir düşüşe pek alışık değiller. Şuanda ligin en fazla gol yiyen ekibi ve kendi sahasında 4 maç kaybetti.

İki takım arasında oynanan son 10 resmi maçta; Zwolle 7, Willem II 2 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu akşam da tipik bir beraberlik maçı gibi olacak. İki takımda sıkıntılı ve iki takımda kontrollü oyunu tercih edecekler. Zira kaybeden takım 1 maçtan daha fazlasını kaybedecek.Tahmin: 3,5 gol altı
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız