Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Taraftarturk.com içerisinde yayınlanan iddaa tahminleri, analiz ve köşe yazıları, karikatürler, sokak röportajları Taraftarturk.com'a aittir. İzinsiz olarak içeriğin tümüyle yayınlanması bazı hukuki sonuçlar doğurabilir. Yalnız, kaynak belirtilmesi şartıyla, içeriğin %20'lik kısmı kopyalanabilir.

Sitede yayınlanan iddaa tahminleri tamamen bilgi ve destek amaçlıdır. Hiçbir şekilde tutma garantisi verilmez. Tahminlerin başarısız olması durumunda Taraftarturk.com hiçbir mesuliyet kabul etmez.

Taraftarturk, sayfaları içinde bağlantısını verdiği başka sitelerin içeriğinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir ve bu sitelere erişim nedeniyle yaşanabilecek sorunlarla ilişkilendirilemez.

Taraftarturk, kendisine e-posta yoluyla ulaşan kullanıcılarının kişisel bilgilerini, göndericinin aksi bir talebi olmadığı sürece sayfalarında yayınlamaz ve gizli tutar.

Taraftarturk, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.